Komentāri
Uz Latvijas robežas Igaunijas pilsoņiem konfiscē teju kilogramu kokaīna
FOTO: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki uz Latvijas–Igaunijas robežas Igaunijas Republikas iedzīvotāju automobiļa salonā konstatēja un izņēma lielu daudzumu kokaīna.

Par šo gadījumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess un vienam Igaunijas iedzīvotājam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada 27. oktobrī Muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu narkotisko vielu kontrabandu, uz Latvijas–Igaunijas robežas muitas robežkontroles punktā Ainaži apturēja Igaunijas Republikā reģistrētu automobili Nissan.

Automobilī atradās Igaunijas valsts piederīgie – 1969. gadā dzimis vīrietis un 1990. gadā dzimusi sieviete. Muitas kontroles laikā automobiļa salonā tika atrasts un izņemts aptuveni 1 kg baltas pulverveida vielas, kas pēc ekspertīzes veikšanas tika klasificēta kā 821,23 grami kokaīna.

1969. gadā dzimušajam vīrietim, Igaunijas Republikas nepilsonim, 2015. gada 29. oktobrī tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl