Uz Latvijas ceļiem aizvadītas asiņainas brīvdienas

Komentāri

Pagājusī nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem izvērsusies asiņaina. Smagas avārijas sāka notikt jau piektdien, visā diennaktī kopā tajās cieta 35 cilvēki. Arī sestdien statistika nebija pieticīgāka – 32 cietušie.

Viens satiksmes negadījums ar nopietnām sekām piektdienas vakarā notika Rīgā, Senču ielā. Automašīna Audi sabrauca 46 gadus vecu vīrieti, kas šķērsoja ielu, stumjot velosipēdu. Automašīnas vadītājs – 30 gadus vecs vīrietis – negadījumā necieta, savukārt velosipēdistam klājās krietni bēdīgāk. Braucamais bija pilnībā sabojāts un vīrietis pats ar nopietnām traumām nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, ka avārijā var vainot neuzmanību un laikapstākļus – spožā vakara saule spīdējusi tieši šoferim acīs, savukārt pie sadauzītā velosipēda mētājās mūzikas atskaņotāja austiņas, iespējams, tā vadītājs klausījās mūziku.

Vēlāk, pēc pulksten vienpadsmitiem vakarā, satraucošas ziņas pienāca no Tallinas šosejas, tur pirms Gaujas tilta virzienā uz Rīgu sadūrušās četras automašīnas.

Cietuši deviņi cilvēki. Šoseja tika slēgta, un izskatījās kā kara lauks. Mediķi sniedza palīdzību cietušajiem, savukārt policisti centās saprast, kas un kā īsti uz ceļa noticis.

Šodien likumsargi jau ir noskaidrojuši visai precīzus ceļu satiksmes negadījuma apstākļus. Pirmkārt – siltās dienas vakarā satiksme bija intensīva. Tālāk jau – neuzmanība vai distances trūkums.

Visi šoferi bijuši skaidrā prātā. Vai kravas auto šoferis, kurš izraisīja pirmo sadursmi, būs vainīgs arī pārējās sadursmēs, kas tai sekoja, noteiks ekspertīzes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl