Komentāri

Vakar un pagājušās nedēļas nogalē robežsargi aizturējuši jau desmit nelegālos robežpārkāpējus un četrus nozieguma organizatorus. Sadarbojoties ar Baltkrievijas un Krievijas kolēģiem, Latvijas robežsargi jau laikus zināja, ka robežpārkāpēji, Vjetnamas pilsoņi, gatavojas iekļūt Latvijā. Pāri robežai viņus veda vairāki šā nozieguma organizatori.

Nozieguma veicēji dienas gaišajā laikā šķērsoja zaļo robežu un turpināja ceļu ar vieglajām automašīnām, kas viņus jau gaidīja Latvijas pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušās nedēļas nogalē robežpārkāpējus veda divi Krievijas pilsoņi, bet vakar nelegālos imigrantus ieveda Tadžikistānas pilsonis.

Tāpat viens nozieguma organizators, Baltkrievijas pilsonis, vakar aizturēts Baltkrievijas pusē.

Pagājušajā gadā uz Latvijas austrumu robežas aizturēti 136 robežpārkāpēji, no tiem ir 98 Vjetnamas pilsoņi. Vairumā gadījumu nelikumīgie robežas šķērsotāji tiek nogādāti savā dzimtenē par Latvijas valsts līdzekļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl