Uz ceļa Smiltene-Gulbene notikusi avārija, gājuši bojā trīs cilvēki

3 komentāri
Uz ceļa Smiltene-Gulbene notikusi avārija, gājuši bojā trīs cilvēki
Foto: benjammin_canosalsa/Flickr

Šodien notikusi otra ļoti traģiska autoavārija uz autoceļa Smiltene-Gulbene, un tajā gājuši bojā trīs cilvēki, tostarp viens bērns.

Avārija notikusi, kravas automašīnai MAZ izbraucot no mazāk svarīga ceļa un nepalaižot pa galveno ceļu braucošu Audi 100.

Ceļu satiksmes negadījumā ir cietušie – Audi 100 vadītāja un pasažieris – bērns. Tāpat gājuši bojā trīs Audi pasažieri – 1938. gadā dzimusi sieviete, 2004. gadā un 1996. gadā dzimušas meitenes.

Jau ziņojām, ka smaga autoavārija trešdienas rītā notikusi arī uz Rīgas–Bauskas šosejas. Tajā iesaistīti vismaz trīs automobiļi un cietuši seši cilvēki, no kuriem viens gājis bojā. Nelaimes gadījums noticis A7 autoceļa 24. kilometrā pie Gūģiem. Neatliekamā medicīniskā dienesta pārstāve Inga Vītola stāstīja, ka negadījumā iesaistīta gan vieglā automašīna, gan divi mikroautobusi (kravas un pasažieru), no kuriem viens noskrējis no brauktuves.
Avārijā cietuši septiņi cilvēki, tostarp arī kāds 16 gadus vecs pusaudzis. Vairāku cietušo stāvoklis tiek vērtēts kā kritisks, un viņi ir bezsamaņā. Viens no negadījumā iesaistītajiem cilvēkiem, 50 gadus vecs vīrietis, gājis bojā.

TOP komentāri

 • Giga
  +1 +1 0

  Giga

  Spriežot pēc raksta abi transporta līdzekļi pārkāpa kādus ceļa satiksmes noteikumus,bet kādus tieši uzstādīs tie kas tur šobrīd strādā.
  Tuviniekiem izturību un līdzjutību.
 • maris
 • pfff
  0 0 0

  pfff

  Šausmas! Cik skumji, ka iet bojā tās mašīnas pasažieri, kuras vadītājs ievēro satiksmes notikumus... Pēc visas spriežot, varētu būtu viena ģimene - nabaga sieviete, kura zaudējusi māti un divas meitiņas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl