Uz Bauskas šosejas notikusi smaga avārija

Komentāri
Uz Bauskas šosejas notikusi smaga avārija
Foto: Neil Turner/Flickr

Uz Bauskas šosejas, tās 32. kilometrā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas trīs automašīnas, liecina informācija sociālajos tīklos.

Kā skaidroja policijā, negadījums noticis, kad automašīna Mercedes-Benz Sprinter, kas vedusi uz sevis vēl divus auto, iebraukusi pretējā joslā un saskrējusies ar kravas automašīnu, kas savukārt aizķērusi vēl citu kravas auto. Abu kravas automašīnu sadursme nav bijusi spēcīga, skaidroja policijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumā cietis viens cilvēks – kravas automašīnas vadītājs, kurā ietriecās automašīna Mercedes-Benz Sprinter.

Negadījuma vietā joprojām strādā policija. Kustība notiek pa vienu joslu, tā ierobežota joslā virzienā uz Rīgu. VP aicina autovadītājus izvēlēties citu braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījuma vietu.

Avārija, kurā, saskaņā ar policijas rīcībā esošo informāciju ir cietušie, notika agrā otrdienas rītā ap plkst. 5.50.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl