Komentāri
Uz Baltkrievijas robežas konfiscē heroīnu 357 000 eiro vērtībā
FOTO: LETA

Muitnieki Silenes robežpunktā uz Baltkrievijas robežas aizturējuši kādu lietuvieti ar heroīna kravu 357 000 eiro vērtībā, ziņo Valsts ieņēmumu dienests.

Narkotikas atrastas kravas automašīnas puspiekabes durvīs īpaši izveidotā slēptuvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās bijušas sapakotas 15 paciņās, kas kopumā svērušas gandrīz astoņus kilogramus. Ekspertīzēs gan atklājies, ka tikai aptuveni ceturtā daļa no tā ir heroīns.

Jāpiebilst, ka viena heroīna grama cena melnajā tirgū ir aptuveni 150 eiro. Ir sākts kriminālprocess pret Lietuvas pilsoni, kurš bija pie stūres kravas automašīnai. Viņš arī ticis apcietināts.

Muitnieki akcentē, ka narkotikas atrasta ar muitas skeneri, kas uzrādījis, ka auto izveidota slēptuve.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl