Ulbrokā jaunietis kaimiņus apmētā ar olām, urīnu un ķieģeļiem

12 komentāri
Ulbrokā jaunietis kaimiņus apmētā ar olām, urīnu un ķieģeļiem
FOTO: LETA

Mazliet dīvaini cilvēki reizēm ļoti vēlās, lai viņus pamana un tāpēc sāk darīt tādas lietas, kas apdraud citu ļaužu drošību. Šoreiz cilvēki sūdzas par kādu jaunieti – Ulbrokas ielas iedzīvotāju.

Ar Degpunktā komandu sazinājās anonīmi skatītāji, kuri ir gan sašutuši gan nobijušies par kāda jauna vīrieša izdarībām pašvaldības māju kvartālā Ulbrokas ielā. Jaunietis terorizē savus kaimiņus, savas izdarības filmē un nofilmēto savukārt ievieto Youtube.

Lūk, piemēram, redzams kā puisis met pa logu ķieģeli.

Skaidrs, ka ķieģelis varēja trāpīt pa galvu ikvienam nejaušam garāmgājējam un šai izklaidei būtu traģiskas sekas. Mazāk bīstamas garāmgājējiem ir no balkona lidojošas pudeles, taču video autors arī to, šķiet, uztver kā varoņdarbu.

Citā tā paša lietotāja video tiek uzrunāti garāmgājēji, lai gan – par uzrunāšanu te vispār nevar būt runas, visticamāk video autors vienkārši lamājas un uzjautrinās par cilvēku reakciju.

Vēl kaimiņi jaunieti apvaino jauno māmiņu apmētāšanā ar olām, tad kad viņas dodas pastaigās ar saviem mazuļiem ratiņos un daudzos citos nodarījumos.

Policisti saka, ka viņi var tikai sodīt par radītajām nekārtībām kā to darījuši līdz šim, taču tas, kā šķiet, jaunieti neapstādina. Tādēļ tiek ieteikts mājas iedzīvotājiem sanākt kopā un vienoties par aktīvāku rīcību un vērsties pašvaldībā, kam pieder ēka, kurā viņi dzīvo.

12 komentāri