12 komentāri

Mazliet dīvaini cilvēki reizēm ļoti vēlās, lai viņus pamana un tāpēc sāk darīt tādas lietas, kas apdraud citu ļaužu drošību. Šoreiz cilvēki sūdzas par kādu jaunieti – Ulbrokas ielas iedzīvotāju.

Ar Degpunktā komandu sazinājās anonīmi skatītāji, kuri ir gan sašutuši gan nobijušies par kāda jauna vīrieša izdarībām pašvaldības māju kvartālā Ulbrokas ielā. Jaunietis terorizē savus kaimiņus, savas izdarības filmē un nofilmēto savukārt ievieto Youtube.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, piemēram, redzams kā puisis met pa logu ķieģeli.

Skaidrs, ka ķieģelis varēja trāpīt pa galvu ikvienam nejaušam garāmgājējam un šai izklaidei būtu traģiskas sekas. Mazāk bīstamas garāmgājējiem ir no balkona lidojošas pudeles, taču video autors arī to, šķiet, uztver kā varoņdarbu.

Citā tā paša lietotāja video tiek uzrunāti garāmgājēji, lai gan – par uzrunāšanu te vispār nevar būt runas, visticamāk video autors vienkārši lamājas un uzjautrinās par cilvēku reakciju.

Vēl kaimiņi jaunieti apvaino jauno māmiņu apmētāšanā ar olām, tad kad viņas dodas pastaigās ar saviem mazuļiem ratiņos un daudzos citos nodarījumos.

Policisti saka, ka viņi var tikai sodīt par radītajām nekārtībām kā to darījuši līdz šim, taču tas, kā šķiet, jaunieti neapstādina. Tādēļ tiek ieteikts mājas iedzīvotājiem sanākt kopā un vienoties par aktīvāku rīcību un vērsties pašvaldībā, kam pieder ēka, kurā viņi dzīvo.

TOP komentāri

 • Dāvids Lēvalds
  +5 +5 0

  Dāvids Lēvalds

  Nu tur nav jābūt psihiatram lai saprastu ka tam čalim ar galvu nav kārtībā. Kāpēc jāgaida kad notiks kaut kas tiešām traģisks? Policija mums ir gļēva un bezpalīdzīga...
 • latviete_kSa
  +4 +4 0

  latviete_kSa

  Šitas mani šokē...Puisim ir ļooooooti nopietnas psihiskas problēmas. Un jārīkojas ir STEIDZAMI. Vai gluži psihenē jāliek, tas jālemj ārstam, bet ārstam NOTEIKTI jāparāda. Ja tik slimi ir nepieciešama uzmanība, tad tas var beigties gandrīz droši ļoooti traģiski, ja neko nedarīs. Ir jau n-tie piemēri-pasaulē-masu slepkavības/maniaki, kam galvenais, lai par viņu runā, rāda TV. Par ko-vienalga... Jūtu līdzi tiem, kuri dzīvo viņam tuvumā. Vienīgais var mēģināt viņam ar labu paskaidrot, ka arī darot ļoti labas, brīnišķīgas lietas, var izpelnīties apkārtējo uzmanību.Pat valsts prezidents var pasniegt kādu atzinības rakstu, balvu, arī var rādīt TV, rakstīt mēdijos... Zināms taču, piemēram, projekts Latvijas lepnums.. NU kaut kā tā..
  Bet es vairāk esmu ninka uz mamašu!!! Viņš ta slims, var nesaprast, bet stulbā māte bāž galvu smiltīs, kamēr varēs būt līdzatbildīga (es pat teiktu visvainīgākā) par kāda cilvēku vai daudzu cilvēku nāvi... Un ko tad? Tas pats attiecas uz policiju-labāk vēlāk slepkavības izmeklēt? Ir taču n-tie varianti-par kaut ko citu aizturēt, stingrāk parunāt (cita mantas bojāšanu, slepkavības mēģinājumu (kā savādāk nosaukt ķieģeļa mešanu lejā no augsta stāva uz ietves??
 • Anonymous
  +3 +3 0

  Anonymous

  Izskatas kad kads nezin par ko rakstu taisa ,jo ta nav Ulbroka , bet plavnieki - Ulbrokas iela 13. Ja kads veido rakstu ,tad parlicinaties sakuma par precizitatem un detalajam. Un es pat brinos ka vins var turpainat visu to un nebut dabujis ieksas no kaiminiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl