Komentāri

Nav slikti, ja vīrietis prot paša spēkiem veikt remontu gan mājās, gan garāžā, taču ne tikai prasmīgas rokas, bet arī gudra galva ir svarīga, lai neiekultos nepatikšanās, kā tas gadījās kāda pagrīdes servisa saimniekam Rīgā, Pārdaugavā.

Pagrīdes jeb tā sauktie privātie servisi laikam ir katrā pilsētā, turklāt mazpilsētā biezā slānī, un šādās iestādēs ne vienmēr darba un uguns drošība ir pirmajā vietā.

Vakar vakarā Rīgā, Zolitūdes ielā, pēc pulksten četriem ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu kādā privātā teritorijā, jo aizdegusies vieglā automašīna un arī garāža.

Glābēji secina – vienīgais, kas radīja bīstamību, bija metināšanai paredzētie baloni ar gāzi, tomēr liesmas to tuvumā netika pielaistas. Par zaudējumu apmēriem šobrīd precīzi ziņu nav, taču lēšams, ka tie mērāmi vairākos tūkstošos eiro.

Foto

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl