Komentāri

Nav slikti, ja vīrietis prot paša spēkiem veikt remontu gan mājās, gan garāžā, taču ne tikai prasmīgas rokas, bet arī gudra galva ir svarīga, lai neiekultos nepatikšanās, kā tas gadījās kāda pagrīdes servisa saimniekam Rīgā, Pārdaugavā.

Pagrīdes jeb tā sauktie privātie servisi laikam ir katrā pilsētā, turklāt mazpilsētā biezā slānī, un šādās iestādēs ne vienmēr darba un uguns drošība ir pirmajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar vakarā Rīgā, Zolitūdes ielā, pēc pulksten četriem ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu kādā privātā teritorijā, jo aizdegusies vieglā automašīna un arī garāža.

Glābēji secina – vienīgais, kas radīja bīstamību, bija metināšanai paredzētie baloni ar gāzi, tomēr liesmas to tuvumā netika pielaistas. Par zaudējumu apmēriem šobrīd precīzi ziņu nav, taču lēšams, ka tie mērāmi vairākos tūkstošos eiro.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl