Ugunsnelaimē Daugavpilī dzīvību zaudē vīrietis

Komentāri
Ugunsnelaimē Daugavpilī dzīvību zaudē vīrietis
Foto: LETA

Traģiska ugunsnelaime, kurā dzīvību zaudējis kāds vīrietis, naktī uz piektdienu notikusi Daugavpilī, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Naktī plkst. 00.50 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Andreja Pumpura ielu Daugavpilī, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju atklātā teritorijā bija izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi un siltumtrases izolācija 50 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja vīrietis, bet liesmas tika likvidētas plkst. 2.18.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, pelni, sausā zāle, niedres, zaru kaudze, koks, šķeldu kaudze, sadzīves mantas, matracis, mežs, divas automašīnas, ēkas jumts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā VUGD saņēma 48 izsaukumu – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos gāja bojā viens cilvēks, bet cieta – viens.

Lasi vēl