Komentāri

Vakar tirdzniecības centrā Maxima, Maskavas ielā izcēlās ugunsgrēks, un no veikala telpām tika evakuēti cilvēki. Raidījums Degpunktā meklēja ugunsnelaimes cēloņus.

Trešdienas pievakarē, virs viena no tirdzniecības centriem Maskavas ielā pacēlušies biezi dūmi, bet no veikala telpām atskanēja griezīgu sirēnu skaņas. Lai arī iepriekš neliecināja par draudošo nelaimi, dažas minūtes pēc septiņiem vakarā, tirdzniecības centrā negaidīti nostrādājušas trauksmes sirēnas. Tā kā lielāko šīs ēkas pirmā stāva daļu aizņem veikals Maxima, izdzirdot brīdinājumu, pirmie rīkojušies tieši šī uzņēmuma darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēju pārstāve Viktorija Gribuste atklāj, ka neraugoties uz izsludināto paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, darbi nelaimes vietā noritējuši veiksmīgi.

Kā ticamāko šīs ugunsnelaimes iemeslu, glābēji min īssavienojumu kādā no ierīcēm solāriju studijā. Tomēr pie precīzu iemeslu noskaidrošanas jau ķērušies valsts policijas izmeklētāji un eksperti.

Arī citi šajā ēkā esošie veikaliņi nestrādā un vismaz pagaidām, tirdzniecības centra durvis ir slēgtas. Apmeklētājiem un darbiniekiem tās drīkstēs atvērt tikai pēc tam, kad ugunsgrēka nodarītos postījumus būs novērtējuši būvnieki, jo visticamāk, pēc notikušā, ēkai nepieciešama nopietna rekonstrukcija.

Skaties video!

Lasi vēl