Ugunsgrēks Zolitūdes vidusskolā; darbinieki pašu spēkiem likvidē liesmas

Pievienot komentāru
Ugunsgrēks Zolitūdes vidusskolā; darbinieki pašu spēkiem likvidē liesmas
FOTO: LETA

Vakar vakarā Zolitūdē, Dammes ielā, Ostvalda vidusskolā izcēlās neliels ugunsgrēks. Tā kā mācības jau sen bija beigušās, skolēnu nedarbi netiek apskatīta kā iespējamā ugunsnelaimes versija. Visdrīzāk aizdedzies dators, tējkanna vai kāda cita elektroierīce.

Ja reiz pa reizei skolēniem vēl ienāk prātā pasniedzējiem kārt makaronus uz ausīm un stāstīt, ka suns apēdis mājasdarbu, tad šodien skolotājiem būs jāatskaitās audzēkņu priekšā, sakot, ka visus darbus aprijušas liesmas. Un nebūs jau melots.

Vakar pulksten astoņos vakarā Ostvalda vidusskolas pirmajā stāvā – matemātikas klasē – izcēlās ugunsgrēks. Kodīgos dūmus pamanīja strādnieki. Viņi izsauca ugunsdzēsējus, un paši metās dzēst gruzdošo datoru, printeri, tējkannu, kā arī burtnīcas un klades. Kad notikuma vietā ieradās glābēji, skolas darbinieki jau pašu spēkiem ar liesmu perēkli bija tikuši galā. Šodien skola turpina darbu, izdegušais kabinets, protams, ir slēgts, stundas pārceltas uz citu klasi.

Skolas direktore šodien no komentāriem atteicās, vien piebilda, ka notikušais patiešām neietekmēs skolēnu mācību procesu. Kabineta atjaunošana un tehnika gan izmaksās vairākus simtus eiro.