Komentāri

Vakar vakarā Zolitūdē, Dammes ielā, Ostvalda vidusskolā izcēlās neliels ugunsgrēks. Tā kā mācības jau sen bija beigušās, skolēnu nedarbi netiek apskatīta kā iespējamā ugunsnelaimes versija. Visdrīzāk aizdedzies dators, tējkanna vai kāda cita elektroierīce.

Ja reiz pa reizei skolēniem vēl ienāk prātā pasniedzējiem kārt makaronus uz ausīm un stāstīt, ka suns apēdis mājasdarbu, tad šodien skolotājiem būs jāatskaitās audzēkņu priekšā, sakot, ka visus darbus aprijušas liesmas. Un nebūs jau melots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar pulksten astoņos vakarā Ostvalda vidusskolas pirmajā stāvā – matemātikas klasē – izcēlās ugunsgrēks. Kodīgos dūmus pamanīja strādnieki. Viņi izsauca ugunsdzēsējus, un paši metās dzēst gruzdošo datoru, printeri, tējkannu, kā arī burtnīcas un klades. Kad notikuma vietā ieradās glābēji, skolas darbinieki jau pašu spēkiem ar liesmu perēkli bija tikuši galā. Šodien skola turpina darbu, izdegušais kabinets, protams, ir slēgts, stundas pārceltas uz citu klasi.

Skolas direktore šodien no komentāriem atteicās, vien piebilda, ka notikušais patiešām neietekmēs skolēnu mācību procesu. Kabineta atjaunošana un tehnika gan izmaksās vairākus simtus eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl