Komentāri

Pirmdien, 3. oktobrī, Siguldā postošajā ugunsgrēkā cietušajā namā Leona Paegles ielā jau otrdienas rītā vērojama neparasti liela rosība. Jumta stāvā darbojas strādnieki, kuri cenšas operatīvi sakopt bēniņus, lai ēkai jau pavisam drīz varētu uzlikt jaunu jumta segumu, bet turpat kāpņu telpās var sastapt būvekspertus un pašvaldības darbiniekus. Tikmēr iedzīvotāji jau atguvušies no pieredzētā un stāsta, ka viss beidzies neticami labi.

Skatoties, kā liesmas plosa māju, šķitis, ka viss, kas nepaspēs nodegt, būs izmircis un nelietojams, taču, varētu teikt, ka noticis brīnums, un postījumi nav tik lieli, kā domāts sākumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Faktiski pilnībā izpostīts tikai ceturtā stāva dzīvoklis un nodegušas divslīpju jumta konstrukcijas, kā arī tā siltinājums un pārsegums. Protams, lai arī situācijā ir daudz labāka, nekā varēja cerēt, nelaimes seku likvidēšanai būs nepieciešama ievērojama naudas summa.

Foto

Siguldas novada pašvaldība cietušajām ģimenēm jau piešķīrusi aptuveni 26 000 eiro, kurus cietušie varēs izmantot ēkas jumta atjaunošanai. Ir ļoti svarīgi visus atjaunošanas darbus paveikt pēc iespējas ātrāk. Novada domes pārstāve atzīst, ka šobrīd visnopietnākā situācija ir ar ģimeni, kura mitinājās ceturtā stāva dzīvoklī.

Skaties VIDEO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl