Komentāri

Šīs dienas postošākā ugunsnelaime ap 12.00 dienā izcēlusies Siguldā. Tur neskaitāmu aculiecinieku klātbūtnē kāda četrstāvu māja burtiski pārvērtusies par milzu lāpu.

Pusdienlaikā Leona Paegles ielā izcēlies ugunsgrēks, kāds Siguldā nav pieredzēts jau sen. Liesmas plosījušas kādu četrstāvu dzīvojamo māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Sarmīte, kuras dzīvoklis atrodas blakus ceturtā stāva miteklim, kurā izcēlies ugunsgrēks, nelaimes brīdī tieši atgriezusies mājās.

Divu minūšu laikā notikuma vietā ieradušies Siguldas ugunsdzēsēji, taču šajā gadījumā ātri vien kļuvis skaidrs, ka ar šāda apmēra ugunsgrēku vīri saviem spēkiem galā netiks.

Kā stāsta glābšanas dienesta pārstāvis, vīri no apdraudētajiem dzīvokļiem palīdzējuši izkļūt aptuveni 10 cilvēkiem. Par laimi, neviens šajā ugunsgrēkā necieta.

Kamēr pamatīgi izpostītajā namā vēl strādā ugunsdzēsēji, notikuma vietā ieradušies arī pašvaldības pārstāvji. Viņiem ir skaidrs, ka nelaime ietekmēs gandrīz visus šā nama iemītniekus – ēkai pilnībā nopostīts jumts, liela daļa dzīvokļu glābšanas darbu laikā nopludināti, turklāt, visticamāk, tuvākajā laikā šeit nebūs arī elektrības.

Ugunsgrēks pilnībā likvidēts vien puspiecos vakarā, kad postenī atgriezies pēdējais sarkanais glābēju auto. Tad ēkā ļauts atgriezties arī iedzīvotājiem. Šīs postošās ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana uzticēta vietējiem kārtības sargiem.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl