Komentāri

Šīs dienas postošākā ugunsnelaime ap 12.00 dienā izcēlusies Siguldā. Tur neskaitāmu aculiecinieku klātbūtnē kāda četrstāvu māja burtiski pārvērtusies par milzu lāpu.

Pusdienlaikā Leona Paegles ielā izcēlies ugunsgrēks, kāds Siguldā nav pieredzēts jau sen. Liesmas plosījušas kādu četrstāvu dzīvojamo māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Sarmīte, kuras dzīvoklis atrodas blakus ceturtā stāva miteklim, kurā izcēlies ugunsgrēks, nelaimes brīdī tieši atgriezusies mājās.

Divu minūšu laikā notikuma vietā ieradušies Siguldas ugunsdzēsēji, taču šajā gadījumā ātri vien kļuvis skaidrs, ka ar šāda apmēra ugunsgrēku vīri saviem spēkiem galā netiks.

Kā stāsta glābšanas dienesta pārstāvis, vīri no apdraudētajiem dzīvokļiem palīdzējuši izkļūt aptuveni 10 cilvēkiem. Par laimi, neviens šajā ugunsgrēkā necieta.

Kamēr pamatīgi izpostītajā namā vēl strādā ugunsdzēsēji, notikuma vietā ieradušies arī pašvaldības pārstāvji. Viņiem ir skaidrs, ka nelaime ietekmēs gandrīz visus šā nama iemītniekus – ēkai pilnībā nopostīts jumts, liela daļa dzīvokļu glābšanas darbu laikā nopludināti, turklāt, visticamāk, tuvākajā laikā šeit nebūs arī elektrības.

Ugunsgrēks pilnībā likvidēts vien puspiecos vakarā, kad postenī atgriezies pēdējais sarkanais glābēju auto. Tad ēkā ļauts atgriezties arī iedzīvotājiem. Šīs postošās ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana uzticēta vietējiem kārtības sargiem.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl