Ugunsgrēks Saulkrastu privātmājā slēpj dubultslepkavību

1 komentārs

Trešdienas rītā Saulkrastos pēc ugunsgrēka kādā privātmājā atklājušies šausminoši skati. Pirmais ugunsgrēku Strazdu ielas namā ievērojis kāds vīrietis, kurš, redzot notiekošo, sacēlis kājās vai visus apkārtnes iedzīvotājus. 

Ap plkst. 8:30 no rīta, tikai dažas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas, nelaimes vietā ieradušies glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, nelielajam divstāvu namam ir divi īpašnieki. Pirmajā stāvā mitinājušies bojāgājušie – aptuveni 70 gadus vecā sieviete un viņas dēls, savukārt otrā stāva īpašumā, ziemā neviens nav dzīvojis. Protams, rīta agrumā uzzinot par nelaimi Strazdu ielā, šeit ieradies arī otrs mājas saimnieks.

Lai arī liesmas veiksmīgi apslāpētas un glābēji savu darbu paveikuši godam, ķņada šajā vietā turpinājās, vēl labu brīdi. Viens pēc otra, klusajā dārzkopības kooperatīvā piestāja policistu auto.

Izrādās ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana šoreiz nebūs galvenais pienākums, uz izmeklētāju pleciem gulsies vēl kāds daudz grūtāks uzdevums. Abu, mājoklī atrasto cilvēku patieso nāves iemeslu noskaidrošana.

Šobrīd ir izstrādātas vairākas versijas un policija pie tām strādā, un pārbauda tās, lai noskaidrotu notikumus pirms ugunsgrēka, taču viena no versijām liecina, ka ugunsgrēks izraisīts, lai slēptu pēdas.

Šobrīd par šo Saulkrastos notikušo, sevišķi smago noziegumu uzsākts kriminālprocess un lieta nodota Rīgas reģiona Kriminālpolicijas 1. biroja darbiniekiem, kuri specializējas slepkavību izmeklēšanā.

Likuma sargu meklētajam varmākam, par šo nodarījumu draud mūža ieslodzījums.

Skaties video!

TOP komentāri

  • anete
    +3 +3 0

    anete

    Strazdu iela neatrodas nekādā dārzkopības kooperatīvā. Tas ir privātmāju rajons, tautā saukts par Putnu ciemu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl