Komentāri
Ugunsgrēks Rīgas naftas produktu terminālī; cietis viens cilvēks
FOTO: LETA

Vakar vakarā Rīgā, Ezera ielā, naftas produktu terminālī aizdegoties katlumājai, cietis viens cilvēks. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts ap plkst. 21.30.

Ņemot vērā, ka liesmas bija izcēlušās paaugstinātas bīstamības objektā, tās apdzēst steidzās sešas autocisternas un vēl dažas citas VUGD tehnikas vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Terminālī dega katlumāja 200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta kāds darbinieks – apmēram 30 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēku sekmīgi izdevās nodzēst, un tādēļ nekādi draudi apkārtējai videi nav izveidojušies.

Valsts darba inspekcijā (VDI) informē, ka darba devējs iestādē par nelaimes gadījumu nav vērsies. Tomēr VDI plāno veikt pārbaudes, lai noskaidrotu nelaimes gadījuma apstākļus.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl