Komentāri

Pamatīgs alkohola reibums un viena vienīga nenodzēsta cigarete – tāds ir kāda vīrieša nāves iemesls Rīgā Vecmīlgrāvī. Vakar pēcpusdienā Vecmīlgrāvī meldru ielā sākās panika. 

Cilvēkus, kuri atgriezās mājas no darba, mācībām vai vienkārši pastaigām pārsteidza tas, kas notika ēkas pirmajā stāvā, kāda vīrieša dzīvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz nelaimes vietu nekavējoties atbraukuši ugunsdzēsēji, kuri tikuši galā ar dzīvokļa logu restēm, iekļuvuši telpās un tur ieraudzījuši bēdīgu ainu. Dzīvoklī bija divi cilvēki. Viens, kurš gulēja uz dīvāna bija miris, bet otrs, kurš bija mēģinājis glābties, lai gan pamatīgi apdedzis, vēl aizvien elpoja.

Mirušais vīrietis ir blakus kāpņu telpas iedzīvotājs, kurš bija atnācis ciemos pie dzīvokļa saimnieka.

Dzīvokļa saimnieks šobrīd esot slimnīcā, intensīvās terapijas nodaļā. Ļaudis gan domā, ka viņu nepārmācīšot ne paša gūtās traumas, ne drauga nāve.

Kādu laiku atpakaļ viņa dzīvoklī jau dedzis dīvāns, taču vīrietis nav atmetis ne dzeršanu ne smēķēšanu. Visticamāk, ka nenodzēsta cigarete kalpojusi par iemelsu arī šim ugunsgrēkam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl