Ugunsgrēkā Rīgā gājuši bojā divi sirmgalvji

Komentāri
Ugunsgrēkā Rīgā gājuši bojā divi sirmgalvji
LETA

Ugunsgrēkā Rīgā aizvadītajā diennaktī bojā gājuši divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Laika posmā no šī gada 6.oktobra plkst. 6.30 līdz 7.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 48 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 20.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ābeļu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu mūra dzīvojamai mājai deg bēniņi, koka pārsegums un starpsienas 102 m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 73 gadus veca sieviete un apmēram 80 gadus vecs vīrietis.

Plkst. 00.29 ugunsgrēks tika likvidēts.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl