Ugunsgrēkā pamatīgi cietusi iecienītā kartinga halle Ātruma cilts… Kā tas varēja notikt?

0 Komentāru
Ugunsgrēkā pamatīgi cietusi iecienītā kartinga halle Ātruma cilts… Kā tas varēja notikt?

Pagājušajā naktī plašs un bīstams ugunsgrēks plosījis daudzu kartinga braucēju iemīļoto Ātruma cilts kartinga halli Mežciemā. Kas šobrīd zināms par notikušo?

Agrā otrdienas rītā, īsi pēc pulksten četriem, glābšanas dienesta vīri saņēmuši ziņu par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kas izcēlies kartinga hallē Mežciemā, Sergeja Eizenšteina ielā. Tikai brīdi vēlāk, kad notikuma vietā jau ieradušies pirmie ugunsdzēsēji, atklājies, ka deg blakus angāram piebūvētās kafejnīcas jumts aptuveni 200 kvadrātmetru platībā, kā arī kāda neliela telpa būves pirmajā stāvā.

Tāpat no liesmām paglābti trīs motocikli, kas atradušies kafejnīcas telpās. Īsi pirms septiņiem no rītā vīriem izdevies ugunsgrēku lokalizēt, taču darbi notikuma vietā turpinājušies līdz pat vēlai priekšpusdienai. Sastaptie Mežciema iedzīvotāji stāsta, ka nakts aizsegā nav manījuši nekādu neparastu rosību. Tāpat uzrunātajiem ļaudīm nav ne jausmas par postošā ugunsgrēka iemesliem.

Foto

Iespējams, šī iepriekš neredzētā rosība saistīta ar to, ka ugunsnelaimes likvidācijas darbu laikā cietis kāds ugunsdzēsējs glābējs, kurš ielūzis ēkas jumtā. Par laimi, jaunā vīrieša dzīvībai nekādas briesmas nedraud un neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki viņam konstatējuši vien kājas traumu. Šīs nelaimes iemeslu noskaidrošana uzticēta Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa darbiniekiem.

Turpat nelaimes vietā nopratināti visi notikušā liecinieki, kā arī aptaujāti kartinga halles saimnieki. Vismaz tuvākās pāris dienas kartingu cienītājiem būs jāpaciešas, jo Ātruma cilts kartingu halles mājaslapā redzams, ka saistībā ar šīs nakts notikumiem izklaižu vieta pagaidām ir slēgta. Taču par visām izmaiņām varat uzzināt uzņēmuma mājaslapā.

Video

0 Komentāru