Komentāri
Ugunsgrēkā Koknesē iet bojā vīrietis, Pierīgā vilciens notriec gājēju
Foto: LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Koknesē dzīvību zaudējis kāds vīrietis. Savukārt Pierīgā kāds neuzmanīgs gājējs pakļuvis zem vilciena riteņiem ar traģisku iznākumu.

Kopumā vakar dzēsti 23 ugunsgrēki – 11 no tiem Rīgā, trīs – citā Latvijas pilsētā, bet vēl astoņi – novados. Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 563 ugunsgrēki, kuros cietuši 50, bet gājuši bojā 11 cilvēki, tostarp divi bērni.

Ugunsgrēkā Kokneses pagastā bojā gājis vīrietis

Kokneses pagastā šorīt ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Ugunsdzēsēji izsaukumu saņēmuši plkst.6.33. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg dzīvojamā ēka 170 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies četri cilvēki. Ugunsgrēks pašlaik ir lokalizēts un notiek tā likvidācijas darbi.

Savukārt piektdien cilvēks gājis bojā ugunsgrēkā Bruņinieku ielas apkaimē, Rīgā.

Pierīgā vīrietis gājis bojā pēc sadursmes ar vilcienu

Aizvadītajā diennaktī Pierīgā bojā gājis apmēram 45 gadus vecs vīrietis, kuru notriecis vilciens, norāda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD). Mediķi konstatēja, ka vīrietis bija guvis traumas, kas ir nesavienojamas ar dzīvību.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests aizvadītajā diennaktī kopā saņēmis 1279 izsaukumus, no kuriem 181 gadījumā tika gūtas traumas vai bija notikuši negadījumi.

Lasi vēl