Ugunsgrēkā iet bojā pusaudzis

Pievienot komentāru
Ugunsgrēkā iet bojā pusaudzis
FOTO: LETA

Pagājušajā naktī Purvciemā, daudzdzīvokļu māju masīvā Brantkalna ielā bojā gājis kāds 16 gadus vecs pusaudzis. Nāves apstākļi ir mīklaini – viņa ķermeni no sadeguša pamesta treilera izvilka ugunsdzēsēji.

Sieviete, kura viena no pirmajām pamanīja degšanu daudzstāvu mājas pagalmā stāsta, ka pamodās ap četriem naktī un no sākuma domāja, ka pagalmā deg automašīnas.

Tikai mazliet vēlāk sieviete saprata, ka deg nevis automašīnas, bet gan treileris, kas no augusta vidus stāvēja pagalmā un iepriekš bija novietots citā vietā. Gabaliņu tālāk, zālē dedzis arī kas matracim līdzīgs, savukārt pagalmā valdījusi kņada – it kā klaigājuši jaunieši. Iespējams, ka ugunsdzēsējiem zvanīja ne tikai šī dāma, bet vēl kāds, jo izsaucējs labi zinājis, ka treilerī ir cilvēks. Kad atbraukuši ugunsdzēsēji, no cilvēka vairs nekas nebija palicis pāri – mirstīgās atliekas ar pūlēm atbrīvotas no sakusušās plastmasas un atklājies, ka tas ir kāds 16 gadus vecs pusaudzis. Kas viņš bija, no kurienes un kāpēc atradās treilerī, – nevienam nav ne jausmas.

Sievietei, kura, šķiet, zina pilnīgi visu, kas notiek uz ielas ap viņas māju, nav ne mazākās jausmas par ugunsgrēka iemesliem. Arī glābēji patlaban savus pieņēmumus neizpauž. Dīvaini šķiet sievietes stāsti, ka degšanas laikā uz ielas bijis daudz jauniešu, tātad iespējams, ka bojāgājušais nenakšņoja viens.