Ugunsgrēkā iet bojā pusaudzis

Komentāri

Pagājušajā naktī Purvciemā, daudzdzīvokļu māju masīvā Brantkalna ielā bojā gājis kāds 16 gadus vecs pusaudzis. Nāves apstākļi ir mīklaini – viņa ķermeni no sadeguša pamesta treilera izvilka ugunsdzēsēji.

Sieviete, kura viena no pirmajām pamanīja degšanu daudzstāvu mājas pagalmā stāsta, ka pamodās ap četriem naktī un no sākuma domāja, ka pagalmā deg automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai mazliet vēlāk sieviete saprata, ka deg nevis automašīnas, bet gan treileris, kas no augusta vidus stāvēja pagalmā un iepriekš bija novietots citā vietā. Gabaliņu tālāk, zālē dedzis arī kas matracim līdzīgs, savukārt pagalmā valdījusi kņada – it kā klaigājuši jaunieši. Iespējams, ka ugunsdzēsējiem zvanīja ne tikai šī dāma, bet vēl kāds, jo izsaucējs labi zinājis, ka treilerī ir cilvēks. Kad atbraukuši ugunsdzēsēji, no cilvēka vairs nekas nebija palicis pāri – mirstīgās atliekas ar pūlēm atbrīvotas no sakusušās plastmasas un atklājies, ka tas ir kāds 16 gadus vecs pusaudzis. Kas viņš bija, no kurienes un kāpēc atradās treilerī, – nevienam nav ne jausmas.

Sievietei, kura, šķiet, zina pilnīgi visu, kas notiek uz ielas ap viņas māju, nav ne mazākās jausmas par ugunsgrēka iemesliem. Arī glābēji patlaban savus pieņēmumus neizpauž. Dīvaini šķiet sievietes stāsti, ka degšanas laikā uz ielas bijis daudz jauniešu, tātad iespējams, ka bojāgājušais nenakšņoja viens.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl