Komentāri
Ugunsgrēka dēļ Rīgā slēgta satiksme Pētersalas ielā
(Foto: Evija Trifanova, LETA)

Šodien Rīgā ugunsgrēka dēļ slēgta satiksme Pētersalas ielā, ziņo Valsts policija. Plkst. 16.50 saņemta informācija, ka Pētersalas ielā 2 deg kādas neapdzīvotas mājas bēniņi.

Ugunsgrēka dēļ slēgta satiksme. Kā informēja Rīgas satiksmes preses pārstāvis Viktors Zaķis, ugunsgrēka dēļ traucēta 5. tramvaja satiksme. Tramvaji kursē no abiem galapunktiem, neaizbraucot līdz slēgtajam satiksmes posmam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ko satiksme tiks atjaunota, tramvaji kursēs pēc paredzētā grafika.

Šodien Rīgā plkst. 18.44 atjaunota satiksme Pētersalas ielā. Pētersalas ielā 2 kādai neapdzīvotai mājai dega bēniņi. Ugunsgrēka dēļ bija slēgta satiksme.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl