Komentāri
Ugunsgrēkā dārza mājā gājuši bojā divi cilvēki – aizvadītās diennakts negadījumi
(Foto: LETA)

Sestdien Rīgā dārza mājas ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Ugunsgrēkā dzīvību zaudējusi aptuveni 50 gadus veca sieviete un tikpat vecs vīrietis.

Izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst. 19.17. Tas izcēlies Skanstes ielā. Kopējā degšanas platība bijusi 50 kvadrātmetru. VUGD pieļauj, ka ugunsgrēks izcēlies apkures iekārtas ekspluatācijas noteikumu pārkāpumu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, piedegot ēdienam, Liepājā vakar ar degšanas produktiem saindējusies 50 gadus veca sieviete.

Kopumā VUGD vakar saņēmis 41 izsaukumu, no kuriem 18 bijuši izsaukumi uz ugunsgrēkiem, 17 bijuši glābšanas darbi un seši maldinājumi.

Guļbūvē Rīgā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Šorīt ap plkst. 5.30 Rīgā, Vabu ielā, kādā divstāvu guļbūvē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Tas izvērsies 160 kvadrātmetru platībā. Ēkai ir salmu jumts, un tajā atrodas pirts. Ugunsgrēks vēl nav lokalizēts, tiek turpināti dzēšanas darbi. Informācija par cietušajiem nav.

Glābēji no Lielupes ledus noceļ makšķernieku

Sestdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki no Lielupes ledus Jūrmalā nocēluši kādu makšķernieku.
Vīrietis atradies uz ledus aptuveni 500 metrus no krasta. Viņam esot bijušas kādas veselības problēmas. Izmantojot speciālu glābšanas dēli, vīrietis nogādāts krastā un nodots mediķu aprūpē.

Rīgā pa otrā stāva logu izkritis vīrietis

Vakar Rīgā pa otrā stāva logu izkritis 39 gadus vecs vīrietis, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).
Vīrietis bijis alkohola reibumā un zaudējis līdzsvaru. Viņš guvis smagu politraumu, tostarp arī galvas traumu, mugurkaula bojājumus un iegurņa kaula lūzumu.

Gūst apsaldējumus

Vakar reģistrēti arī vairāki ķermeņa atdzišanas gadījumi. Piemēram, Zemgalē garāmbraucēji pamanījuši uz ielas gulošu 40 gadus vecu vīrieti un izsaukuši mediķus. Vīrietim konstatēta vidēji smaga ķermeņa atdzišana. Vidzemē guļam nekurinātās telpās atrasta 58 gadus veca sieviete. Mediķi cietušajai konstatējuši gan ķermeņa atdzišanu, gan galvas traumu.

Savukārt Rīgā 28 gadus vecs vīrietis atrasts guļam peļķē. Viņš bijis alkohola reibumā un nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu. Citviet galvaspilsētā tādas pat veselības problēmas konstatētas 20 gadus vecai sievietei. Viņa atrasta guļam pagalmā. Jauniete bijusi alkohola reibumā un guvusi arī galvas traumu.

Palīdzība sniegta arī 32 gadus vecam slēpotājam, kurš Žagarkalnā lauzis roku. Tāpat arī trīs cilvēkiem, kuri savainojušies, krītot uz slidenām ielām.

Kopumā NMPD vakar devies 1275 izsaukumos, no kuriem 221 bijis saistīts ar dažādām traumām.

“Spaisa” lietošana beidzas policijas iecirknī un slimnīcā

Sestdien Vidzemē mediķi snieguši palīdzību trīs cilvēkiem, kuri kopīgi lietojuši tā dēvēto “spaisu”, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Visi trīs cilvēki sākotnēji nogādāti policijas iecirknī. Diviem no viņiem – 16 gadus veciem jauniešiem – palīdzība sniegta uz vietas, bet viņu 29 gadus vecais kompanjons nogādāts slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl