Ugunsgrēkā Berģos iet bojā jauns vīrietis

Komentāri

Augstienes iela Berģos vijas cauri privātmāju rajonam. Šādās vietās parasti viss ir klusu un mierīgi. Šoreiz, kādas mājas remonta sekas, pamatīgi satraukušas visus vietējos iedzīvotājus. 

Augstienes ielas ēka ir sadalīta divās daļās. Viens no nama īpašniekiem savu pusi nolēmis izremontēt un nolīdzis strādniekus. Viens no strādniekiem, 25 gadus vecs puisis izdomājis, ka savā darba vietā var ne tikai strādāt, bet arī atpūsties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki runā, ka naktī uz sestdienu puisis atvedis savu draudzeni un abi baudījuši brīvdienas. Iespējams, iedzēruši, iespējams, nav nodzēsuši kādu cigareti un sākusies degšana, ko agri no rīta pamanījusi tuvākā kaimiņiene.

Kad ieradās ugunsdzēsēji, jaunais puisis jau bija miris.

Ugunsdzēsēji pagaidām izvairās komentēt nelaimes gadījuma iemeslus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl