Ugunsdzēsēji steidz palīgā liesmu pārņemta nama iedzīvotājiem Dzirciemā

2 komentāri

Vakar vakarā vairāki Dārza iela iedzīvotāji pieredzējuši patiesi šausminošus mirkļus. Glābjoties no liesmām, ļaudīm nācies kāpt ārā pa dzīvokļa logiem un pat patverties uz ēkas jumta. 

Svētdienas pievakarē šajā Dārza ielas namā valdījis miers. Ārā snidzis sniegs un pirmā stāva iemītniece Ludmila jau grasījusies doties pie miera.

Nama iedzīvotāja neslēpj, ka pirmā doma, kas iešāvusies prātā, bijusi, ka pie vainas ir jaunie kaimiņi, kuri nesen ievākušies šajā namā. Gan jau, iekārtojot mitekli, jaunieši ko salaiduši grīstē. Taču vajadzējis vēl tikai mirkli, līdz sieviete pavērusi sava dzīvokļa durvis un sapratusi, ka jaunie kaimiņi, visdrīzāk, nav pie vainas un nepatikšanas ir daudz, daudz lielākas.

Lai arī vairāki kaimiņi jau bija paspējuši izkļūt no ēkas saviem spēkiem, trīs dzīvokļu iemītniekiem bija jāpaļaujas tikai un vienīgi uz glābēju palīdzību. Arī Ludmilu no ēkas izveduši glābēji.

Kamēr vīri cīnījušies ar liesmām, izglābtos apskatījuši mediķi, taču, par laimi, nevienam turpmāka ārstēšana nebija nepieciešama. 5. daļas komandieris neslēpj, ka šajā izsaukumā vīri piedzīvojuši arī pāris nervus kutinošus mirkļus, glābjot vairākus ļoti pārbiedētus mājdzīvniekus.

Foto

Īsi pēc pulksten vieniem naktī 50 kvadrātmetru plašais ugunsgrēks pilnībā likvidēts un vīri atgriezušies daļā, tālāko darbu nododot likumsargu ziņā.

Tikmēr mājas iedzīvotāji, savā starpā apspriežot notikušo, nonākuši pie secinājuma, ka pie vainas varētu būt kāds jauns vīrietis, kurš pavisam nesen izlikts no mitekļa.

Kamēr likumsargi ir patiesības meklējumos, tiem vietējiem, kuriem nav iespējas vismaz kādu laiku patverties kur citur, nu jāsamierinās ar skarbo dzīves realitāti – tualeti var apmeklēt vien kaimiņmājā, bet vienīgā elektrības rozete, kur uzlādēt savus telefonus, meklējama tuvējā veikalā.

TOP komentāri

 • Darza
  +1 +1 0

  Darza

  И не кричали мы о помощь а просили лестницу!
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Kas veido šos rakstus?Nesen nebija sajēgas starp Dzirciemu un Dzirciema ielu, nu vēl trakāk.Neveliet Rīgas bardaku uz laukiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl