Ugunsdzēsēji no piedūmota dzīvokļa izglābj sievieti

Komentāri
Ugunsdzēsēji no piedūmota dzīvokļa izglābj sievieti
Foto: F64

Arī pagājušajā diennaktī notikušas ugunsnelaimes – pateicoties glābējiem, no piedūmota dzīvokļa izglābta kāda sieviete, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 9.34 tika saņemts izsaukums uz Parādes ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva dzīvoklis 25 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas evakuējās viena sieviete, savukārt vēl vienu sievieti ar suni evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 12.32.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 21.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Madonas novada Ļaudonas pagastu, kur ražošanas ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkai ar atklātu liesmu deg jumts un starpstāvu pārsegums 300 m² platībā. Plkst. 1.17 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts, un kā tā iespējamais cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Naktī plkst. 4.09 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lubānas ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī uz plīts bija  bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,5 m² platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika izglābts vīrietis. Plkst. 5.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Trešdien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega balkona grīda, malkas žāvēšanas kamera un malka, ēkas starpsiena un griestu pārsegums, dārza māja un sodrēji ēkas dūmvadā.

Pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 22 izsaukumus, no kuriem astoņi bija uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņi uz glābšanas darbiem, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Lasi vēl