“Žēl, ka policija neatbrauca. Tad tas nenotiktu!” Vīrietis pēc strīda ar dāmu aizdedzina dzīvokli

0 Komentāru
“Žēl, ka policija neatbrauca. Tad tas nenotiktu!” Vīrietis pēc strīda ar dāmu aizdedzina dzīvokli

Strīds ar sievieti reizēm noved pie neticama dusmu izvirduma – Gulbenes pusē vīrietis, izlādējot negatīvo enerģiju, aizdedzināja pats savu dzīvokli, bet policija uz notiekošo atteicās reaģēt un atbrauca tikai tad, kad situācija vairs nebija glābjama.

Staru ciematā, Dārza ielas 11. nama trešajā stāvā, jau pusotru gadu dzīvo kāds 40 gadus vecs vīrietis. Viņš īrē šo mitekli un strādā netālu no miesta – krāso automašīnas. Pirmdien ap plkst. 21.00 dzīvoklī izcēlās iespaidīgs ugunsgrēks. Satrauktie iedzīvotāji ķēruši savus mājdzīvniekus un dokumentus un steigušies pamest ēku.

Izsauktie ugunsdzēsēji no Gulbenes un Lubānas nekavējoties sākuši dzēšanas darbus, bet glābt dzīvokli vairs nebija iespējams. Uguns bija pārmetusies uz griestiem un sienām. Tikai pēc vairākām stundām glābēji pabeiguši darbu un pie notikušā izmeklēšanas ķērušies policisti.

Noskaidrojies, ka kārtības sargu ekipāža saukta uz šo pašu adresi jau pirms ugunsgrēka, jo tajā vakarā mitekļa īrnieks uzvedies neadekvāti un agresīvi. Policisti gan izsaucējiem nenoticēja un neatbrauca.

Aculieciniece: Viņš sāka visu mest pa virtuves logu ārā. Izmeta divas durvis pa logu ārā.

Kaimiņiene cerēja, ka policistiem izdosies vīrieti nomierināt, bet dežūrdaļā viņai paskaidroja, ka iedzīvotājs ar savu darbību nekādu likumu nepārkāpj un ekipāža nebraukšot. Pēc dažām minūtēm no kaimiņa loga sākuši velties melni dūmi. Tad sieviete atkārtoti zvanīja operatīvajam dienestam.

Šoreiz policisti sapratuši, ka situācija patiešām ir nopietna.

Iespējams, ka sadzīviskam konfliktam sekoja neadekvāta uzvedība. Iedzīvotāji neatceras, ka būtu sastapuši kaimiņu tādā stāvoklī, un piebilda, ka vīrietim neieteicams dzert. “Viņš ir tāds cilvēks, kas nedrīkst dzert. Viņam “širmis” aiziet ciet,” turpina kaimiņi.

Dienu pēc notikušā pats vaininieks nekur nav redzēts un, visticamāk, atrodas policijas iecirknī, spriež kaimiņi. Vīrietim nāksies paskaidrot likumsargiem savu versiju par notikušo.

Pēc neoficiālas informācijas degšana sākusies gultā, bet tā uzliesmojusi no degšķidruma. Cik zināms, neviens no nopludinātajiem dzīvokļiem un arī izdegušais miteklis nebija apdrošināti.
0 Komentāru