VUGD saņēma ziņu par degošu ēku, kurā atrodas cilvēks: dzimtas mājas ugunsgrēkā Suntažos iet bojā vīrietis

Pievienot komentāru
VUGD saņēma ziņu par degošu ēku, kurā atrodas cilvēks: dzimtas mājas ugunsgrēkā Suntažos iet bojā vīrietis
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ogres ugunsdzēsēju brigāde sestdien saņēma zvanu no Suntažu pagasta iedzīvotājiem. Viņi vēstīja, ka kāda vientuļa vīrieša privātmājai deg jumts, bet pats mājas saimnieks joprojām atrodas telpās. Ugunsgrēks iznīcināja dzimtas māju un diemžēl izdzēsa vīrieša dzīvību.

Uģis kopā ar brāli Dzintaru un 89 gadus veco māti gadiem ilgi dzīvoja dzimtas mājā ”Avotiņi”, Suntažu pagastā. Martā starp ģimenes locekļiem izcēlās smags strīds, un daļa ģimenes bija spiesta pamest bērnības mājvietu.

Dzintars mājā palika dzīvot viens un kaķi paturēja pie sevis. 57 gadus vecais vīrietis šad tad piestrādāja metāllūžņu nodošanas punktā. Kaimiņiene stāsta, ka to viņš darīja tikai, lai iegādātos alkoholu.

Kādu dienu pie Dzintara ieradās draugi un kompānija tukšoja grādīgos dzērienus. Pāris stundas vēlāk, ap deviņiem vakarā, ”Avotiņi” sāka degt. Uģis atskrēja uz dzimtas māju un bezspēcīgi nolūkojās, kā to aprij liesmas.

”Darbu laikā no mājas tika iznesti divi gāzes baloni. Veicot ugunsgrēka dzēšanu un konstrukciju jaukšanas darbus, degošajā istabā tika atrasts cilvēks, kurš ir gājis bojā.”

Uģis apgalvo, ka brālis nereti apdraudēja pats savu dzīvību, neuzmanīgi rīkojoties ar izsmēķiem. Tas pat bijis viens no ģimenes strīdu iemesliem.

Plkst. 3.30 naktī Ogres un Ķeipenes ugunsdzēsēju brigādes pabeidza darbu un devās atpakaļ uz depo. Tagad senās ēkas pārpalikumu, visticamāk, nojauks, saka Uģis, jo ne viņš, ne mamma nevēlas to atjaunot.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā