Komentāri

Piektdienas pēcpusdienā Rīgā, Pļavniekos, Rencēnu ielas 29. nama pirmajā stāvā parādījās spēcīgs sadūmojums. Iedzīvotāji rāva vaļā logus un sauca ugunsdzēsējus, domājot, ka sācies nopietns ugunsgrēks.

Daudzi Rencēnu ielas 29. nama iedzīvotāji nemaz nebija mājās un vēlāk atbraucot droši vien nemaz neuzzinās, ka dienas vidū visa ēka bija pilna ar dūmiem un kāds kaimiņš gandrīz nosvilināja savu dzīvokli, riskam pakļaujot arī apkārtējos. Tāda bēdīga loģika – lai kaut kas mainītos jāgaida ugunsgrēks, bet privātīpašums patiešām neuzliek nevienam par pienākumu piemēram nelietot alkoholu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi domā, ka pēc šī incidenta ir vērts aprunāties ar nevēlamā dzīvokļa iemītnieka tuviniekiem, lai savāc savu asinsradinieku uz kādu klusāku vietu. Ugunsgrēks vīrieša dzīvoklī izceļas jau otro reizi, bet bažas iedzīvotājiem ir arī par kontingentu, kas nāk pie viņa ciemos. Šoreiz nelaime izcēlusies, kad vīrietis “rosījies” virtuvē.

Izskatās, ka Ģirts dvēselē ir pavārs, tāpēc viņa tuviniekiem silts ieteikums – dzimšanas dienā vīrietim uzdāvināt dūmu detektoru, lai nākamreiz iemiegot un atstājot ēdienu uz karstas plīts, Ģirts pats arī spētu laikus pamosties un likvidēt ugunsbīstamību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl