“Visi logi lidoja ārā!” Jelgavā izcēlies pamatīgs ugunsgrēks

6 komentāri
“Visi logi lidoja ārā!” Jelgavā izcēlies pamatīgs ugunsgrēks
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pirmdien, 25. februārī, Jelgavā, Brīvības bulvārī, pamatīgi izdega kādas pensionāres dzīvoklis.

Kaimiņi zina teikt, ka liesmas uz mēbelēm pārmetušās no kādas aizdegtas svecītes, ko it kā apgāzis kaķis. Evakuēties nācās 20 mājas iedzīvotājiem, un vēl trīs cilvēki tika izglābti.

Neilgi pirms plkst.20.00 uz Brīvības bulvāri steidzās vairākas ugunsdzēsēju un ātrās palīdzības ekipāžas. Daudzdzīvokļu namā dzīvojošie ziņoja par liesmām, kas veļas no ceturtā stāva balkona. Kaimiņiene pat dzirdējusi, kā degošā dzīvokļa saimniece, visiem labi pazīstamā Ināras kundze, kliedz pēc palīdzības.

20 mājas iedzīvotāji spēja evakuēties pašu spēkiem, bet trīs cilvēkus, kas bija cietuši un palika iepakaļ, nācās iznest ar uzvilktām glābšanas maskām. Tikmēr blakus kāpņu telpas iemītnieki tikai sāka saprast, kas notiek.

Kaimiņiem ir zināms, ka bojā gājis Ināras kundzes kaķis. Pati pensionāre ugunsgrēkā cieta un tika nogādāta slimnīcā. Pie mediķiem vērsās arī divi citi mājas iedzīvotāji.

Pagaidām vienīgā ugunsgrēka izcelšanās versija izskan par nepieskatītu svecīti, kas, iespējams, apkritusi un aizdedzinājusi aizkarus.

Ināras kundzes znota draugi kopīgiem spēkiem apņēmušies aizvest degušās mēbeles un koka dēļus. Ņemot vērā, ka dzīvoklis izdega 20 kvadrātmetru platībā, uzkopšanas darbi aizņems vēl vairākas dienas.