Visa ģimene gāja bojā, saindējoties ar dūmiem – pabeigta Sužu traģiskā ugunsgrēka izmeklēšanas

2 komentāri

Noslēdzies kriminālprocess un tā ietvaros veiktā izmeklēšana, kas skaidroja apstākļus ugunsgrēkam Garkalnes pusē, kurā dzīvību zaudēja ģimene.

Pirms gada no ēkas krāsmatām tika iznesti četri bojāgājušie, un ģimenes radinieki uzskata, ka policijai par ekspertīzes slēdzieniem vajadzēja paziņot ātrāk.

Pirms gada traģiska ugunsnelaime Sužos laupīja četru cilvēku dzīvību. Bojā gāja 21 un 16 gadus veci jaunieši, viņu vecāki un divi mājdzīvnieki. Notikušais satrieca ģimenes radiniekus un kaimiņus, jo neviens no apkārtējiem nesaprata, kā pāris stundu laikā varēja atgadīties kas tik briesmīgs.

Tobrīd par notikušo bija maz zināms. Radinieki apjukuši staigāja apkārt, pētot ēkas krāsmatas, cenšoties saprast, kas dedzis un kāpēc. To, ka vienā vakarā bojā gājusi visa ģimene, neviens vēl tik ātri nespēja pieņemt.

Kriminālprocess, ko virzīja policija, skaidrojot traģiskos nāves apstākļus, ir noslēdzies. Saulkrastu kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Aleksandrs Čapulis uzsver, ka tika veiktas daudzas un dažādas ekspertīzes, kas sniedza atbildes.

Noskaidrots, ka ugunsgrēks nav izcēlies ļaunprātīgas rīcības dēļ un ģimene gāja bojā, saindējoties ar dūmiem.

Daži no kriminālprocesa ietvaros aptaujātajiem lieciniekiem ar policijas darbu gan nebija apmierināti. Ir paceltas sūdzības, kuras izskatīja arī prokuratūrā.