Vīrietis kļūst par aculiecinieku ugunsgrēkam kaimiņa dzīvoklī

Komentāri

“Piesaucot nelaimi un solot izrēķināties ar apkārtējiem, draudi dažkārt mēdz īstenoties pašam nelabvēlim par sliktu,” par to liecina kāds ugunsgrēks, kas noticis Jaunlaicenes pusē.

Jānis jau sen zināja, ka blakus dzīvojošais kaimiņš nav īsti vesels un tā iemesla dēļ ik pa laikam no Jaunlaicenes dodas uz Strenču psihoneiroloģisko klīniku. Līdz šim gan nekas vairāk par klaigāšanu un durvju dauzīšanu apkārtējiem nebija jāpieredz, bet visam pienāk pirmā reize. Kādā vakarā kaimiņa mājā izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriežot pēc sadegušajām sadzīves mantām, ko pēc dzēšanas darbiem pamanījis Jānis, visticamāk, viņa kaimiņš būs pīpējis gultā un tīši vai netīši to aizdedzinājis. Neskatoties uz visām vīrieša sastrādātajām muļķībām, skaidrā prātā viņš esot lāga cilvēks.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl