Vīrietis Bauskā paglābjas no ugunsgrēka, izlecot pa otrā stāva logu

Komentāri

Otrdien, 15. augustā, Bauskā aizdegusies kāda dzīvojamā māja. Lai paglābtos no ugunsgrēka, kāds vīrietis bijis spiests izlēkt pa sava otrā stāva dzīvokļa logu.

Otrdienas rītā Bauskā aculiecinieki ievērojuši aizdomīgu, tumšu dūmu strēli, kas pacēlusies virs viena no Lāčplēša ielas namiem. Jau mirkli vēlāk atklājies, ka dūmi nāk no kāda augšstāva dzīvokļa loga, tādēļ aculiecinieki par notiekošo ziņojuši ugunsdzēsējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds no aculieciniekiem vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās steidzis brīdināt degošā dzīvokļa iemītnieku, kurš tajā brīdī bijis iesnaudies. Lai paglābtos no nelaimes, vīrietis izlēcis pa logu.

Šobrīd 56 gadus vecā vīrieša dzīvoklis ir policistu aizzīmogots, savukārt pats tā iemītnieks šobrīd atrodas vietējā slimnīcā.

 

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl