“Viņam palika sieva un mazs bērniņš!” Priekuļu novadā ugunsgrēks laupa jauna vīrieša dzīvību

Pievienot komentāru
“Viņam palika sieva un mazs bērniņš!” Priekuļu novadā ugunsgrēks laupa jauna vīrieša dzīvību
DEGPUNKTĀ

Priekuļu novadā, apdzīvotā vietā Liepa kādā daudzstāvu mājā piedzīvots traģisks ugunsgrēks, kā rezultātā dzīvība izdzisa kādam 30 gadus jaunam vīrietim.

Postaža visai dīvainos apstākļos aizsākas virtuvē, taču bojāgājušais atrasts vannasistabā, turklāt neilgi pirms atgadījuma kaimiņi dzirdējuši dīvainus trokšņus, kas līdzinājušies strīdam vai pat kautiņam.

Bezpajumtnieks Jānis ar 30 gadus veco Aleksandru bija pazīstams vairāk nekā 10 gadus. Kopā strādāja, vienā kompānijā arī atpūtās. Pirmdien Jānis bija pēdējais, kurš redzēja dzīvokļa saimnieku vēl dzīvu. Pa dienu vīri atradās dzīvoklī, pievakarē Jānis devās savās darīšanās, bet vienpadsmitos vakarā Aleksandra miteklis uzliesmoja.

“Man viena sieviete izstāstīja, ka sācies viss esot no virtuves. Viņš esot uzlicis kaut ko sildīt vai vārīt… un aizmiga pats. Mēs vakar iedzērām aliņu,” stāsta bojāgājuša draugs Jānis.

Kaimiņi, kuriem nācās piedzīvot ugunsgrēku, vakardienas notikumus atceras nelabprāt. Kamēr ugunsdzēsēji darbojās degošajā miteklī, ļaudis vairāk nekā stundu neziņā stāvēja uz ielas, gaidot ziņas par savu kaimiņu.

Ar 30 kvadrātmetru plašo ugunsgrēku glābēji pabeidza cīnīties īsi pirms vieniem naktī un pameta notikuma vietu. Ilgāk adresē aizkavējās policisti un šķietami ne bez pamata.

“Cik sapratu bija nesaskaņas. Dabūjis pa galvu,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Vai konflikts starp dzīvokļa saimnieku un viņa draugu Jāni, uz kuru norāda vairāki namā dzīvojošie, tiešām ir bijis, un gūtie miesas bojājumi radušies tieši no kautiņa -raidījums “Degpunktā” nolēma pavaicāt Jānim pašam. Viņš konfliktu noraida.

Likumsargi pagaidām neatklāj notikušā iemeslus, taču nenoliedz, ka sakarā ar ugunsgrēku uzsākuši kriminālprocesu, nozīmējuši ekspertīzes, turklāt arī veikuši pārrunas ar Jāni. Par saviem secinājumiem likumsargi sola ziņot.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!