Viņam nebija iespējas saukt palīgā – ēkas ugunsgrēkā Brīvības ielā dūmos nosmok tās vienīgais iedzīvotājs

0 Komentāru
Viņam nebija iespējas saukt palīgā – ēkas ugunsgrēkā Brīvības ielā dūmos nosmok tās vienīgais iedzīvotājs

Viņam nebija iespējas saukt palīgā, jo visā lielajā daudzdzīvokļu mājā viņš bija viens pats – tā piektdien saka aculiecinieki par ugunsgrēku, kurā gāja bojā kāds padzīvojis vīrietis.

Piektdienas pēcpusdienā Rīgā Brīvības ielā 192. namam garām braucošie šoferi ievēroja pa logiem veļamies dūmus un izsauca glābējus. Ziņas par ugunsgrēku gandrīz pamestajā namā apstiprinājās. Ugunsdzēsējiem ierodoties gan glābt kāda otrā stāva mitekļa saimnieka dzīvību jau bija par vēlu.

“Viens dzīvoklis bija tikai – cilvēks dzīvoja. (DP: Un tikai šeit arī dzīvoja cilvēks?) Jā. (DP: Skaidrs. Bet viņš dzīvs?) Nomira – no dūmiem. (DP: Viņš nosmaka?) Jā,” – tā pastāstīja bojāgājušā kopējs.

Zināms, ka otrā stāva dzīvoklis izdedzis piecu kvadrātmetru platībā, vēl lielāku telpu daļu tagad klāj kvēpi. Kāpēc izcēlās liesmas nav skaidrs, jo apkārtējie saka, ka bojāgājušais nebija smēķētājs. Iespējams aizdegusies kāda sildierīce, vai kaut kas noticis ar plīti, jo mājā neilgi pēc notikušā bijusi jūtama gāzes smaka. Policijā sākts kriminālprocess un šodien jau tika iztaujāta bojāgājušā vīrieša meita, kas atsteidzās uz adresi.

0 Komentāru