“Viņa vienreiz mūs uzspridzinās.” Rīgas nama iedzīvotājus satrauc sieviete, kura pēc vīra aiziešanas apdraud apkārtējos

Pievienot komentāru
“Viņa vienreiz mūs uzspridzinās.” Rīgas nama iedzīvotājus satrauc sieviete, kura pēc vīra aiziešanas apdraud apkārtējos

Katram dzīvē var gadīties “melnā strīpa”, kad neveicas nevienā jomā, tomēr tās pārsvarā ir pārvaramas grūtības. Kāda sieviete Rīgā, Pļavniekos, gan ir nolēmusi nodzerties līdz nāvei pēc tam, kad viņu pametis vīrs.

Pirmdienas rītā Rīgā, Sesku ielā, kādas daudzdzīvokļu mājas iemītnieki bija spiesti evakuēties, jo pastāvēja eksplozijas draudi – kādā dzīvoklī lielā daudzumā noplūdusi gāze. Bet pirms tam tajā pašā miteklī sākušies plūdi un izsaukts santehniķis.

“Santehniķis sajuta gāzes smaku. Viņa appludināja pirmo stāvu ar ūdeni, pēc tam ūdens padeve tika nogriezta, saucām avārijas dienestu. Viņa pat nedzirdēja, ka ūdens tek, bet, kad santehniķis jau gāja atkal vērt ūdens padevi vaļā, sajuta gāzes smaku,” stāsta mājas iedzīvotājs Vasīlijs.

Kaimiņi saka, – notikušais ir izskaidrojams ar minētā dzīvokļa saimnieces pēdējā laika aizraušanos ar alkoholu. Sievieti esot pametis vīrs, un viņa šādi tagad remdē sirdssāpes. Bet mājas soli neviens nav atcēlis, un tad nu viņa dzērumā mēģina, piemēram, mazgāt veļu un gatavot ēst.

“Iemērca izlietnē veļu, atvēra krānu, aizmiga un atslēdzās, bet tikmēr viņa applūda un mēs arī,” stāsta ēkas iedzīvotāja.

“Viņa mani appludināja, iemeta izlietnē lupatu, atvēra karsto ūdeni un iekrita miegā. Mēs pa radiatoriem sitām, zvanījām, durvīs klauvējām. 40 minūtes brauca tie tur… Viņa vienreiz mūs uzspridzinās, jo viņa nesaprot, ko dara – viena viņas smadzeņu puse un otra, tāpat arī ar rokām. Tātad liktenis tāds. (DP: Kāds liktenis?) Viņa ir ierindas dzērāja.”

Klauvējam arī pašas vaininieces durvīs. Sastaptā kundze neslēpjas, vien saka, ka pati nesaprot, kā viss sācies: “No rīta pie manis atnāca un pārbaudīja ventiļus, jo smirdēja gāze, bet viss bija ciet. (DP: Tātad bija pārbaude?) Pārbaude jums bija ūdens noplūdes dēļ. Nemelojiet, nemaldiniet.”

Par šo incidentu ieinteresējusies policija, taču pagaidām nekādas sankcijas pret sievieti nav vērstas. Kaimiņi gan apsver iespēju tiesāties, ja neizdosies pa labam vienoties par kompensāciju, lai veiktu remontu istabās, kas tika nolietas ar ūdeni.