Vietējais varonis! Jauns vīrietis Vangažu pusē palīdz apdzēst ugunsgrēku un izglābj vairākus cilvēkus

Pievienot komentāru

18. novembrī kādā ciematiņā Vangažu pusē piedzīvoti notikumi, kas kārtējo reizi apliecina, ka labi kaimiņi tik tiešām ir zelts. Uzzinot, ka kaimiņmājā notikusi nelaime, kāds jauns vīrietis ne tikai paglābis vairākus cilvēkus, bet pat apdzēsis plašu ugunsgrēku, kas parasti būtu pa spēkam vien ugunsdzēsējiem.

Valsts svētki Inčukalna novada Griķos aizvadīti visai nemierīgā gaisotnē. Īsi pirms pusnakts, gluži kā zibens no skaidrām debesīm, šīs klusās ieliņas iedzīvotājus sasniegusi negaidīta ziņa – kaimiņmājā izcēlies ugunsgrēks.

To izdzirdējis arī Raivis. Viņš nespējot vairs iekļūt liesmu pārņemtajā ēkā, izsitis vienu no 1. stāva logiem un tad ar ugunsdzēsības aparāta un dārza šļūtenes palīdzību meties cīņā ar liesmām. Lai arī tās jau bija paspējušas izplatīties vairāk nekā desmit kvadrātmetru platībā, šoreiz varētu teikt, ka noticis brīnums un glābējam paša spēkiem izdevies uguni apslāpēt. Tāpat viņš palīdzējis nokļūt drošībā divām jaunām sievietēm, kuras, mūkot no kodīgajiem dūmiem, bija izrāpušās pa otrā stāva logu un patvērušās uz jumta.

Lasi vēl