Komentāri

Lai glābtos no liesmām, kas nakts vidū zibenīgā ātrumā posta māju, kādai ģimenei Novadnieku pagastā neatliek nekas cits, kā izlēkt pa otrā stāva logu. Kas atlicis no postošā ugunsgrēka un kā varam palīdzēt cietušajai ģimenei?

Mihails uz māju Sesilē otrdien atbraucis paņemt pāris mantu, kas pēc ugunsgrēka palikušas neskartas. Tādu nav daudz vai, pareizāk sakot, gandrīz nemaz. Ģimene nelaimi pamanīja teju pēdējā mirklī, lai paspētu paglābt pašu svarīgāko – dzīvību. Vienīgā un drošākā izeja no nama bija otrā stāva logs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis saka lielu paldies vietējai novada domei par palīdzību. Pagaidām ģimenei ir dota iespēja apmesties vienistabas dzīvoklī un pēcāk plānots ierādīt kādu plašāku pajumti. Ja ne līdzcilvēku plecs, tad nāktos dzīvot mašīnā, kas ir vērtīgā manta, kuru ar kaimiņu palīdzību izdevās aizripināt prom no liesmu epicentra.

Cietusī māja pieder pagastam, un Mihails ar sievu bija vienīgie tās iemītnieki, taču drīzumā tajā plānoja ievākties vēl kāda ģimene, kas pirms neilga laika iegādājās daļu nama. Tagad vienīgais, kas kopīgs, tā teikt, kaimiņiem, ir jautājums par aizdegšanās iemesliem. Pirmais aizdegās šķūnis.

Šobrīd ģimenei ļoti noderētu dažādas sadzīves mantas. Ja kādam ir lieka gulta, plānots iegādāties jaunu ledusskapi un vecais vēl kalpo gana labi, jums ir iespēja to atdāvināt Mihailam un palīdzēt grūtā brīdī. Ar vīrieti var sazināties, zvanot pa tālr.: 26223795.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl