1 komentārs

Degošo automobili jau pamanīju laikus, kad pārvietojos ar 3. trolejbusu degošās automašīnas puses virzienā. Auto jau kādu laiku dūmoja, un dīvaini, ka garām pabrauca vairāk nekā desmit vai pat 20 automašīnas, no kurām neviena nepiestāja, lai palīdzētu apdzēst liesmas, vēsta ”Degpunktā” aculiecinieks.

”Vai nu šoferu automašīnās nebija atbilstoša ugunsdzēšamā aparāta, vai ārā bija pārāk auksts, vai nav skaidrības (aizmirsies), kā pareizi rīkoties šādās situācijas, ņemot vērā, ka jāapdzēš arī elektroierīces, vai vienkārši steidzamies pārāk daudz,” min aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā redzams video, “Rīgas satiksmes” trolejbusa autovadītājs negribīgi iedeva ugunsdzēšamos aparātus kungam no BMW x5, kas pāris metrus pirms degošā auto apstājās un ar savu uguns dzēšamo aparātu steidzās palīgā cietušajam. Interesanti, vai trolejbusa šoferis labprātīgi nedeva drošības apsvērumu dēļ vai saistībā ar darba pienākumiem.

 

TOP komentāri

  • ineta
    0 0 0

    ineta

    Tak Latvija-te visiem viss pie kājas. Godīgi,arī man. Labāk palīdzu dzīvniekiem,bet uztraukties par kaut kādu grabažu..kādēļ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl