Video: postošs ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju

2 komentāri
Video: postošs ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju

Ceturtdien, 22. novembrī, postošs ugunsgrēks iznīcinājis kādas ģimenes māju Rembatē.

Ceturtdienas rītā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Rembati, kur Lielvārdes ielā ar atklātu liesmu bija aizdegusies divstāvu māja. Sākumā notikuma vietā ieradās trīs glābēju ekipāžas, bet, tā kā uguns pieņēmās spēkā, vīri pieprasīja papildspēkus no citiem depo. Par ugunsnelaimi dienestiem pirmie ziņojuši nejauši garāmgājēji.

Ugunsdzēsēji uzstādīja kāpnes, uzrāpās uz jumta un sāka dzēšanas darbus. Ugunsgrēka perēklis atradās bēniņos. Lai līdz tam tiktu, vīriem nācies lauzt jumta konstrukcijas.

Vienlaikus veikta izlūkošana telpās. Par laimi, visi trīs nama iemītnieki bija paspējuši evakuēties. Uz vietas dežurēja arī ārstu brigāde. Mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam kungam gados, kurš, iespējams, saelpojies dūmus, tāpēc tika hospitalizēts. Mediķu atbalsts sniegts arī kādai sirmgalvei, viņai pēc piedzīvotā kļuvis slikti ar sirdi.

Pēc sākotnējās informācijas, nelaimes iemesls varētu būt saistīts ar nesen izbūvēto apkures sistēmu. Iespējams, remontdarbu laikā tika pieļauta kāda kļūda.

Ugunsgrēks nodarījis pamatīgu skādi, – mājas jumts pilnība nodedzis, bet ēkas pirmais stāvs appludināts. Zaudējumi lēšami tūkstošos, ēka nebija apdrošināta.

 

2 komentāri