Video: Ceplīšos sieviete reibumā nodedzina savu mitekli

Pievienot komentāru
Video: Ceplīšos sieviete reibumā nodedzina savu mitekli
Foto: ekrānuzņēmums no video / "Degpunktā"

Otrdien pēcpusdienā Ceplīšos Ikšķiles novadā aizdegās kāda daudzdzīvokļu māja. Ugunsgrēka izraisītāji nemaz nesteidzās dzēst liesmas un arī glābējiem nezvanīja.

Vien saceltā panika un izmisīgie kliedzieni lika saausīties apkārtējiem, kuri sākumā vietējo dzērāju jandāliņam nemaz nepievērsa uzmanību, jo “tusiņi” tur esot regulāra parādība.

Aculiecinieki saka, ka vaininiece ir zināma, tikai jautājums, vai viņa nemainīs savas liecības. Sākumā gan izstāstījusi visu kā bija, norādot, ka viņa iemigusi ar kūpošu cigareti.

Mājā visi dzīvokļi, izņemot vienu, ir privatizēti. Raizēs par pašvaldības īpašumu un to, kur tagad paliks cietušie, notikuma vietā ieradās arī vietējās pašvaldības vadītājs.

Ugunsgrēka vaininiecei policija konstatējusi trīs promiļu reibumu. Pašvaldības vadītājs saka, ka pastāv iespēja, ka pret sievieti tiks vērsta prasība tiesā, un jāvērtē arī pārējo dzīvokļa iemītnieku atbildība, bet tas jau būšot darbs policijai.

Lielākā daļa dzīvokļu mājā nebija apdrošināti, tāpēc zaudējumi būs jūtami. Vienīgais labums, ka cilvēki paspēja glābties un upuru ugunsnelaimē nav.

Lasi vēl