Video: Ceplīšos sieviete reibumā nodedzina savu mitekli

Komentāri

Otrdien pēcpusdienā Ceplīšos Ikšķiles novadā aizdegās kāda daudzdzīvokļu māja. Ugunsgrēka izraisītāji nemaz nesteidzās dzēst liesmas un arī glābējiem nezvanīja.

Vien saceltā panika un izmisīgie kliedzieni lika saausīties apkārtējiem, kuri sākumā vietējo dzērāju jandāliņam nemaz nepievērsa uzmanību, jo “tusiņi” tur esot regulāra parādība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieki saka, ka vaininiece ir zināma, tikai jautājums, vai viņa nemainīs savas liecības. Sākumā gan izstāstījusi visu kā bija, norādot, ka viņa iemigusi ar kūpošu cigareti.

Mājā visi dzīvokļi, izņemot vienu, ir privatizēti. Raizēs par pašvaldības īpašumu un to, kur tagad paliks cietušie, notikuma vietā ieradās arī vietējās pašvaldības vadītājs.

Ugunsgrēka vaininiecei policija konstatējusi trīs promiļu reibumu. Pašvaldības vadītājs saka, ka pastāv iespēja, ka pret sievieti tiks vērsta prasība tiesā, un jāvērtē arī pārējo dzīvokļa iemītnieku atbildība, bet tas jau būšot darbs policijai.

Lielākā daļa dzīvokļu mājā nebija apdrošināti, tāpēc zaudējumi būs jūtami. Vienīgais labums, ka cilvēki paspēja glābties un upuru ugunsnelaimē nav.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl