Ventspilī no piedūmotas daudzstāvu ēkas izglābti četri cilvēki

1 komentārs
Ventspilī no piedūmotas daudzstāvu ēkas izglābti četri cilvēki
OKSANA DŽADANA, F64

Naktī uz svētdienu, 4. jūliju, Ventspilī no piedūmotas daudzstāvu ēkas ugunsdzēsēji izglābuši četrus cilvēkus, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

4. jūlija naktī ap plkst. 1.00 VUGD saņēma izsaukumu uz deviņstāvu dzīvojamo ēku Ventspilī, kurā sešu kvadrātmetru platībā ēkas augšējos stāvos dega lifts. No piedūmotās ēkas izglābti četri cilvēki. Divu stundu laikā šis ugunsgrēks likvidēts.

Sestdien, 3. jūlijā, Liepājā ap plkst. 22.00 saņemts izsaukums uz piecstāvu mājas dzīvokli, kurā uz plīts dega ēdiens, tāpēc nostrādāja dūmu detektors. Ugunsdzēsēji no piedūmotā dzīvokļa izglābuši vienu cilvēku, kurš ugunsgrēkā bija cietis, tāpēc nodots mediķiem.

Vītola pastāstīja, ka aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki Rīgā no Daugavas izcēluši vienu bojāgājušo, kurš nodots Valsts policijai.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD darbinieki saņēmuši 59 izsaukumus. No tiem 21 bija uz ugunsgrēkiem, 30 – uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

1 komentārs