Ventspilī mazs bērns pamana ugunsnelaimi kaimiņu mājā! Pateicoties ātram izsaukumam, ugunsdzēsējiem izdodas glābt ēku

Komentāri

Ventspilī kāda maza meitene pirmā pamanījusi kaimiņu mājā izcēlušos ugunsnelaimi. Tik ātras reakcijas dēļ ēku izdevies glābt.

Gaišā dienas laikā Ventspils centrā, Patversmes ielā netālu no ostas uzliesmojusi kāda veca koka māja. Pirmā ugunsnelaimi pamanījusi mazā Viktorija no kaimiņmājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņš vārdā Gints norāda, – labi, ka liesmas neizcēlās naktī, tad, visticamāk, viss beigtos ar letālām sekām. Par liesmu izcelšanas iemesliem pāragri spriest, bet versija, ka tas varēja būt elektrības īssavienojums, šoreiz atkrīt.

Kopēja degšanas platība bijusi vien četri kvadrātmetri, jo ugunsdzēsēji paspējuši “liesmas noķert laikā”.

Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka divi cilvēki jau evakuējušies ar pašiem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja, vai ēkā neatrodas citi cilvēki.

Tā kā citi cilvēki netika atrasti, ugunsdzēsēji uzsāka mājas dzēšanu.

Mediķi ziņo, ka pēc ugunsgrēka kāda sieviete, visticamāk, mājas saimniece, nonākusi ārstu aprūpē, jo viņai no lielā uztraukuma kļuvis slikti. Sievietes dzīvībai briesmas nedraud.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl