Ventspilī, aizdegoties celtniecības vagoniņam, dzīvību zaudēja vīrietis un sieviete

Komentāri

Ventspilī darba dienas izskaņā, aizdegoties celtniecības vagoniņam, dzīvību zaudēja kāds vīrietis un sieviete.

Atrastajam vīrietim bija apmēram 48 gadi, bet sievietei 65. Viņu dzīvības glābt ugunsdzēsējiem neizdevās, jo dūmi, kas pacēlās virs vagoniņa, tika pamanīti novēloti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Uz mūsu apakšvienības ierašanās brīdi vagoniņs dega jau pilnā platībā – 15 kvadrātmetros. Veicot dzēšanas darbus, ieejot iekšā, mēs konstatējām, ka tur atrodas divu cilvēku mirstīgās atliekas. Ugunsgrēks bija likvidēts bez deviņām minūtēm sešos, jo nekādi īpaši sarežģījumi dzēšanas darbos tur nebija. Viss bija pietiekoši vienkārši,” atklāj VUGD Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks Staņislavs Ļisovenko.

Vagoniņš atrodas nomaļā vietā. Tuvākajā apkārtnē ir vairākas uzņēmumu teritorijas un tikai dažas dzīvojamās mājas. Vietējie gan apgalvo, ka svešus cilvēkus klīstam gar savām mājām bieži nemana.

”Ugunsgrēka iemeslu noteiks Valsts policija, jo tas ir Valsts policijas kompetencē. No savas puses mēs varam tikai secināt, ka vagoniņam nebija pieslēgta elektrība un tur nebija arī nekāda apkure,” norāda Ļisovenko, ”kā jau apkures sezonai sākoties, palielinās ugunsgrēku skaits vasarnīcās, neapdzīvotās mājās un celtniecības vagoniņiem līdzīgajos objektos. Personām bez noteiktas dzīves vietas salst ārpusē un viņi mēdz iekļūt svešos īpašumos, tad tur arī mēdz sildīties pārkāpjot ugunsdrošības noteikumus. Protams, ka nekādi dūmu detektori viņiem tur nav. Cilvēki dažkārt lieto alkoholu, aizmieg un notiek nelaimes.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl