Ventspilī, aizdegoties celtniecības vagoniņam, dzīvību zaudēja vīrietis un sieviete

Komentāri

Ventspilī darba dienas izskaņā, aizdegoties celtniecības vagoniņam, dzīvību zaudēja kāds vīrietis un sieviete.

Atrastajam vīrietim bija apmēram 48 gadi, bet sievietei 65. Viņu dzīvības glābt ugunsdzēsējiem neizdevās, jo dūmi, kas pacēlās virs vagoniņa, tika pamanīti novēloti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Uz mūsu apakšvienības ierašanās brīdi vagoniņs dega jau pilnā platībā – 15 kvadrātmetros. Veicot dzēšanas darbus, ieejot iekšā, mēs konstatējām, ka tur atrodas divu cilvēku mirstīgās atliekas. Ugunsgrēks bija likvidēts bez deviņām minūtēm sešos, jo nekādi īpaši sarežģījumi dzēšanas darbos tur nebija. Viss bija pietiekoši vienkārši,” atklāj VUGD Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks Staņislavs Ļisovenko.

Vagoniņš atrodas nomaļā vietā. Tuvākajā apkārtnē ir vairākas uzņēmumu teritorijas un tikai dažas dzīvojamās mājas. Vietējie gan apgalvo, ka svešus cilvēkus klīstam gar savām mājām bieži nemana.

”Ugunsgrēka iemeslu noteiks Valsts policija, jo tas ir Valsts policijas kompetencē. No savas puses mēs varam tikai secināt, ka vagoniņam nebija pieslēgta elektrība un tur nebija arī nekāda apkure,” norāda Ļisovenko, ”kā jau apkures sezonai sākoties, palielinās ugunsgrēku skaits vasarnīcās, neapdzīvotās mājās un celtniecības vagoniņiem līdzīgajos objektos. Personām bez noteiktas dzīves vietas salst ārpusē un viņi mēdz iekļūt svešos īpašumos, tad tur arī mēdz sildīties pārkāpjot ugunsdrošības noteikumus. Protams, ka nekādi dūmu detektori viņiem tur nav. Cilvēki dažkārt lieto alkoholu, aizmieg un notiek nelaimes.”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl