Vēl viens neuzmanīto sveču upuris! Esi piesardzīgs!

Komentāri

Adventes laiks saistās ar mierīgu un klusu laika periodu pirms gaidītākajiem gada svētkiem. Tomēr “Degpunktā” komandai atkal jāstāsta par traģiskiem negadījumiem, pie kuriem vainojamas pirmssvētku tradīcijas. Šoreiz kārtējais stāsts par uguns nelaimi, kurā, iespējams, vainojamas sveces adventes vainagā.

Vakar tika aizdegta ceturtā svece adventes vainagā, un svētki teju ir klāt. Diemžēl kādai 92 gadus vecai kundzei šī bija pēdējā aizdedzinātā svece mūžā un dāvanu saiņošana ģimenes pulkā nu vairs būs tikai sievietes tuvinieku atmiņās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar ap pulksten diviem dienā ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Talsu ielu Tukumā, kur daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji bija sajutuši dūmu smaku. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji sadegušā dīvānā atrada sirmgalves līķi.

Vietējie, kas kundzi daudz maz pazina, stāsta, ka sieviete dzīvojusi viena un pie viņas ikdienā iegriezusies aprūpētāja un ģimenes locekļi. Pati laukā bieži nav manīta, jo sirmajai kundzei bijušas grūtības staigāt. Vēl pagājušajā nedēļa viņa vesta pie ārstiem.

Adventes vainagi savu laiku šogad nokalpojuši, tomēr tumšais gada periods nebeidzas. Tā kā svecītes, visticamāk, turpinās priecēt gan drēgnajos vakaros, gan visu atlikušo svētku laiku, lieki neriskējiet ar savu dzīvību un veselību. Lai gada nogale paliek atmiņā pozitīvu pārdzīvojumu dēļ.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl