Veiksmīga apstākļu sakritība paglābj no lielākas nelaimes: policijas patruļa Juglā pamana bīstamu ugunsgrēku

Pievienot komentāru
Veiksmīga apstākļu sakritība paglābj no lielākas nelaimes: policijas patruļa Juglā pamana bīstamu ugunsgrēku
EKRĀNUZŅĒNUMS

Juglas papīrfabrikas apkaimē brīvdienās kādā īpašumā izcēlās bīstams ugunsgrēks, kas tikai, veiksmīgas sakritības dēļ neiznīcināja vairākas dzīvojamās mājas.

Brīvdienas naktī Juglas papīrfabrikas apkaimē patrulējošie policisti netālu no Biķernieku ielas pamanījuši liesmu atblāzmu, un, pietuvojoties tai, drīz vien atklājies, ka netālu no ceļa aizdegusies kāda koka būve. Ziņa par notiekošo nekavējoties nodota 112 zvanu centrā, savukārt darbinieki devušies lūkot, vai var ko darīt, līdz ierodas papildspēki.

Rūpīgāk ieskatoties dūmu piepildītajā mājas pagalmā, atklājies, ka liesmas pārņēmušas kādu koka nojumi, kas atradusies tikai dažus metrus nu vienstāvu ēkas. Turpat blakus arī vairākas kaimiņmājas un aiz žoga – kāds busiņš.

“Nu, cilvēki tagad ir tik naidīgi. Neviens ne par vienu nepriecājas. Lūk, cilvēks nopirka, kaut ko dara… Jau otro reizi deg. Sasodīts!”

Ar šā notikuma izmeklēšanu šobrīd nodarbojas Valsts policijas darbinieki, kuri noskaidros, gan to, kas izraisījis šo ugunsnelaimi, gan to, vai tā ir kā saistīta ar iepriekš šajā pusē fiksēto ugunsgrēku.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā