Vecpiebalgas novadā naktī izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

0 Komentāru
Vecpiebalgas novadā naktī izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
EDIJS PĀLENS, LETA

Vecpiebalgas novadā naktī izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Naktī, plkst. 00.24, VUGD saņēma izsaukumu uz Vecpiebalgas novada Inešu pagastu, kur ēkas jumtā bija pamanītas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg angāra tipa ēka 1000 kvadrātmetru platībā.

Ar atklātu liesmu dega ēkas iekšpuse, un apkārtnē bija izveidojies spēcīgs piedūmojums. No liesmu neskartās ēkas daļas tika evakuēti mājlopi. Plkst. 3.26 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Vakar plkst. 8.47 ugunsdzēsēji steidzās uz izsaukumu Gulbenē, kur daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā bija izveidojies piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem deg gulta un paklājs viena kvadrātmetra platībā. No piedūmotā dzīvokļa tika izglābts viens cilvēks. Cietušais tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 9.25 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās, laikā no 16. marta plkst. 6.30 līdz 18. marta plkst. 6.30, VUGD saņēma 91 izsaukumus, no kuriem 34 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 43 – uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūdra un meža zemsedze, sadzīves mantas, matracis, elektriskais sildītājs, sodrēji ēku dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, saimniecības ēka, pirts.

0 Komentāru