Vecītis savā dzīvoklī dedzina vadus un smacē kaimiņus

Komentāri

Stūnīšos, Gaismas ielas 2. namā dzīvo kāds 74 gadus vecs kungs, kuram jau sen ir vienalga ko par viņu domā kaimiņi un apkārtējie. Par to liecina kaut vai fakts, ka vecītis miteklī uzsācis biznesu, ko normāli būtu jādara kādas rūpnīcas teritorijā. Proti, onkulis dzīvoklī dedzina vadus.

Ceturtdienas rītā īsi pirms plkst. 10:00 Olaines novada Stūnīšos vietējie iedzīvotāji nevarēja nepamanīt, ka cauri daudzstāvu namu pagalmiem laužas ugunsdzēsēju ekipāžu kolonna, bet no kāda dzīvokļa veļas dūmi. Par laimi uguns nepaspēja kārtīgi ieskrieties un kā glābēji saka, liesmas tika noķertas cilmvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēks šajā dzīvoklī izceļas ne pirmo reizi, saka vietējie. Līdz šim gan mitekļa saimniekam – kādam kurlmēmam vīriņam, ir veicies. Viņš ticis izglābts, vai izglābies pats, jo laikus sajutis dūmus. Dzirdes defektu dēļ, daba vecītim kompensējusi ar labu ožu.

Kā noskaidrots, vecītis dedzinājis vadus, lai pēc tam pāri palikušās metāla detaļas nodotu lūžņos un nopelnītu pielikumu pensijai. Citiem kaimiņiem, maigi sakot, šāda pelnīšanās gan nav pa prātam. Iedzīvotāji cer, ka 74 gadus veco kungu radi varētu iekārtot pansionātā, bet laikam arī tuvinieki paši negrib “krāmēties”.

“Es zvanīju uz sociālo dienestu, man pateica – mēs neko nevaram izdarīt. Tagad visai mājai jālemj, ko darīt! (DP: Viņš laikam pats nekur negrib doties?) Protams, cilvēcīgi žēl, bet mēs visi ciešam. Un tā bija tīrākā nejaušība, šajā laikā būt mājās,” stāsta kaimiņiene Marina.

Diemžēl izmest večuku no dzīvokļa neviens nevar, jo tas ir privātīpašums. Iedzīvotāji var tikai apelēt pie onkuļa tuvinieku sirdsapziņas un fakta, ka šādi turpinot sirmais vīrs kādudien vienkārši sadegs paša radītās liesmās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl