Varonīga rīcība briesmu brīdī: aculiecinieks izglābj no liesmām dzīvoklī iesprostotu pensionāri

Pievienot komentāru
Varonīga rīcība briesmu brīdī: aculiecinieks izglābj no liesmām dzīvoklī iesprostotu pensionāri
EKRĀNUZŅĒNUMS

Varonīga rīcība briesmu brīdī. Pamanot degušo dzīvokli Bruņinieku ielas 149. namā, kāds aculiecinieks metās glābt tajā iesprostotu pensionāri.

Ugunsgrēks, kas pusdienlaikā piemeklēja 1. stāva dzīvokli, bija bīstams ikvienam ēkas iedzīvotājam. Īssavienojuma dēļ aizdegās sadzīves mantas. Liesmas ātri vien pārmetās uz koka skapi un grieztiem. Daži no kaimiņiem saviem spēkiem pameta dzīvesvietas.

Uztraukums apkārtējiem bija pamatīgs, jo degošo mitekli apdzīvoja sieviete gados, kura palika iesprostota uguns lamatās. Visticamāk, šis stāsts būtu pavisam citādāks, ja kāds nejaušs aculiecinieks, nesagaidot glābēju ierašanos, neielīstu degošajā dzīvoklī pa logu un saimnieci neizglābtu.

Drīz vien pie mājas piestāja ugunsdzēsēji un no citiem dzīvokļiem izglāba vēl divus cilvēkus, izglābti arī divi suņi. Ar desmit kvadrātmetru plašo postažu vīri cīnījās nepilnas divas stundas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pateicas līdzcilvēkam, kas no nāves briesmām izglāba pensionāri, par vīrieša pašaizliedzīgu rīcību priecājas arī kaimiņi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā