“Varbūt nemaz nezina, ka pie viņa ugunsgrēks bija”; Jūrmalā izceļas ugunsgrēks, taču no saimnieka nav ne miņas

0 Komentāru

Pirmdien vēlu vakarā kādā daudzdzīvokļu namā Jūrmalā, Skolas ielā, Kauguru mikrorajonā, izcēlās ugunsgrēks, kas lika evakuēties vairākiem iedzīvotājiem. Cietušo incidentā nav tikai tāpēc, ka krīzes situācija pamanīta laikus un arī ugunsdzēsēju depo atrodas netālu.

Kodīgos dūmus, kas vēlās no pirmā stāva dzīvokļa durvīm, mājinieki pamanīja, kad pamazām jau bija jālaižas miegā. Iedzīvotāji saka, – ja liesmas sāktos naktī, diez vai kāds tik ātri spētu reaģēt un izsaukt palīgus. Šoreiz uguns izpostīja vien piecus kvadrātmetrus pirmā stāva dzīvokļa koridora. Turklāt savādi, bet paša degošā mitekļa saimnieka mājās nebija un arī dienu pēc ugunsgrēka viņš nav redzēts.

“Ugunsdzēsēji izlauza durvis. Dega pirmajā stāvā. Kas to zina, kā tas notika. Viņš jau sen te dzīvo. Jau kādus divdesmit gadus. Vecmamma nomira, un viņš viens… Ziniet, kā viens, sievas nav, neviena nav – vecpuisis,” par dzīvokļa īpašnieku stāsta kaimiņš Nikolajs.

Vecpuiša dzīve gan neesot izpaudusies vētrainu ballīšu formā, taču reizi pa reizei saimnieks it kā savrupi lietojis alkoholu un, iespējams, vēl kaut ko apreibinošu. Tas liek domāt, ka vīrietis promejot gluži vienkārši aizmirsis atvienot no strāvas kādu ierīci.

“Kā teikt godīgi, viņš tāds savāds, viņš viens pats dzīvo. Es jau “muterītei” saku, mēs esam tādā stāvoklī, ja kas, jāgaida, kamēr izcepsies. Varbūt kaut kāda elektroiekārta bija atstāta. Grūti pateikt, tāpēc, ka viņa paša nebija mājās. Viņš varbūt nemaz pats nezina, ka pie viņa ugunsgrēks bija,” saka nama iedzīvotājs Valentīns.

Pirmdien par notikušo interesējušies arī policijas izmeklētāji, kuriem ceļš uz šo namu jau labi zināms. Nesen ēkas piektajā stāvā bijis daudz nopietnāks ugunsgrēks. Arī izsaukumi citu iemeslu dēļ nav retums.

0 Komentāru