Valkas pagastā dzīvojamajā mājā, iespējams, noticis gāzes sprādziens

0 Komentāru
Valkas pagastā dzīvojamajā mājā, iespējams, noticis gāzes sprādziens
VLADS POĻAKOVSKIS, DEGPUNKTĀ

Pirmdien Valkas novada Valkas pagastā kādā dzīvojamajā mājā, iespējams, noticis gāzes sprādziens, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Plkst. 14.03 VUGD saņēma izsaukumu uz Valkas pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju divstāvu dzīvojamā mājā bija noticis sprādziens. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka, visticamāk, noticis gāzes sprādziens, jo gaisā bija jūtama gāzes smaka.

No ēkas tika evakuēti seši cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Ēkai bija bojāta starpsiena un ārsiena, tāpēc ugunsdzēsēji norobežoja teritoriju. No nama tika iznesti gāzes baloni un piesaistīta pašvaldība cilvēku izmitināšanas jautājuma risināšanai.

Plkst. 16.35 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza. Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēmis 45 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēkiem un 22 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bijuši maldinājumi.

0 Komentāru